Hakkımızda

IMG_2029

Biz Kimiz?

Alanında uzman, yetkin avukatlar ve danışmanlarımızla Bilge Hukuk Bürosu olarak, gerçek ve tüzel kişilere her türlü hukukî danışmanlık hizmeti vermekteyiz.  Gerek doğabilecek gerekse doğmuş hukukî sorunlara karşı her türlü destek hizmeti veren Büromuz, müvekkillerimizin karşılaştığı hukuki uyuşmazlıkların tüm aşamalarında en doğru ve en etkili şekilde yürütülmesini sağlamaktayız.

Müvekkillerimizi ve danışanlarımızı talep ettikleri her türlü hukuki anlaşmazlıkta bilgilendiriyor, uyuşmazlıklar konusunda çözümler ve alternatif yollar sunarak, onların doğru ve yararlı sonuçlar elde etmelerini hedefliyoruz. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimsiyor ve sonuç odaklı yaklaşımla vekâlet ilişkisini yürütüyoruz. Büromuzun ana ilkelerinden birisi de talep edilen sonuca mümkün olan en kısa sürede ve en az masrafla ulaşılmasıdır.

Avukat - Arabulucu

Yunus PEKTAŞ

Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2011 yılında serbest avukatlık yapmaya başladı. Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde sosyoloji yüksek lisans eğitimi de almıştır.

2011 yılında kurduğu hukuk bürosu ile Afyonkarahisar ve çevresinde hizmet vermeye başlayan Yunus PEKTAŞ, resmi kurumlar, bankalar, kooperatifler ve gerçek kişilerin her türlü hukuki sorunları ile ilgilenerek, hukukun her alanında hizmet vermektedir. Ayrıca Ceza Hukuku alanında uzmandır.

Çeşitli STK’larda ve Afyonkarahisar Barosu’nun komisyonlarında da etkin rol alan Pektaş, İngilizce bilmektedir, evli iki çocuk babasıdır.

Avukat

Murat ÇABUK

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2015 yılından itibaren serbest avukatlık yapmaya başladı.

Bilge Hukuk bürosunda çalışmaya başlayan Murat Çabuk Özel Hukuk ve İcra İflas Hukuku alanında uzmandır.

Murat Çabuk; İngilizce bilmektedir ve evlidir.

Avukat

Fatma YAŞAR

Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2018 yılında Bilge Hukuk Bürosu bünyesinde avukatlık stajını tamamlamış ve büro bünyesinden avukatlık yapmaya başlamıştır.

Özel Hukuk alanında uzmanlığı bulunan Fatma YAŞAR; Türkiye Barolar Birliği’nin Kurgusal Duruşma Yarışmasında Afyonkarahisar Barosu’nu temsil eden ekipte yer almış ve Ege Bölge Birinciliğini Afyonkarahisar Barosu’na kazandırmıştır.

Afyonkarahisar Barosu’nun komisyonlarında etkin rol alan YAŞAR, İngilizce bilmektedir.

Etkili Çözümler

Doğmuş / doğabilecek hukukî sorunlara karşı her türlü destek hizmeti veren Büromuz, müvekkillerimizin karşılaştığı hukuki uyuşmazlıkların tüm aşamalarında en doğru ve en etkili şekilde yürütülmesini sağlamaktayız.

Uzman Kadromuz

Alanında uzman, yetkin avukatlar ve danışmanlarımızla Bilge Hukuk Bürosu olarak, gerçek ve tüzel kişilere her türlü hukukî danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Sonuç Odaklı Yaklaşım

Müvekkillerimizi ve danışanlarımızı talep ettikleri her türlü hukuki anlaşmazlıkta bilgilendiriyor, uyuşmazlıklar konusunda çözümler ve alternatif yollar sunarak, onların doğru ve yararlı sonuçlar elde etmelerini hedefliyoruz.